google-site-verification=dr6vXmcTrXOYiwwmPXlUe6sGJIpgaufllIOs4qm9r1U

Komunikat Organu Prowadzącego dla rodziców szkół i przedszkoli

W związku z komunikatem MEN dotyczącym zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych Dyrektor szkoły/przedszkola informuje, że od dnia 12 – 25 marca szkoła/przedszkole nie będzie prowadzić zajęć dydaktyczno – wychowawczych.

W dniach 12 – 13 marca w szkole będą odbywały się zajęcia opiekuńcze wyłącznie dla dzieci, których rodzice nie mają możliwości zapewnienie opieki w domu. Zgłoszenia na dyżur czwartkowo-piątkowy należy dokonać w dniu dzisiejszym w sekretariacie szkoły/przedszkola.

Dyrektor szkoły informuje, że zawieszenie zajęć dydaktyczno – wychowawczych nie oznacza okresu wypoczynkowego dla ucznia, dlatego też nauczyciele uczący w poszczególnych klasach, będą za pomocą informacji zamieszczanej na LIBRUSIE wysyłać zakresy materiału do powtórzeń z poszczególnych przedmiotów w celu bieżącego utrwalania wiadomości przez dzieci w domu. Proszę aby uczniowie na bieżąco śledzili wiadomości na Librusie.

Zachęcam rodziców do zapoznania się z komunikatem na stronie MEN. Wszelkie informacje dotyczące funkcjonowania szkoły będą na bieżąco przesyłane poprzez Librusa.

Rodziców, którzy mają dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdują na stronie internetowej ZUS.

Naczelnik Wydziału Edukacji
Sylwia Krawczyk

Szukaj

 bip  button mkssokolorzesze 71491 kuratorium  logo razem  unicef