google-site-verification=dr6vXmcTrXOYiwwmPXlUe6sGJIpgaufllIOs4qm9r1U

Szanowni Rodzice,

W związku z informacją Premiera RP dotyczącą przywrócenia działalności żłobków, przedszkoli, oddziałów przedszkolnych, na chwilę obecną podjąłem decyzję, że w Orzeszu placówki, dla których Miasto Orzesze jest Organem Prowadzącym od 6 maja nadal pozostają zamknięte. W trosce o bezpieczeństwo Waszych dzieci oraz Was i Waszych rodzin analizuję możliwości organizacyjne ewentualnego powrotu dzieci do gminnego żłobka oraz naszych orzeskich przedszkoli, ponieważ kluczową kwestią jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych warunków. Jestem w trakcie indywidualnych konsultacji z Dyrektorami poszczególnych placówek w celu ustalenia szczegółowych zasad ewentualnego ich uruchomienia. Na bieżąco będę Państwa informował o podejmowanych decyzjach, dlatego proszę o uważne śledzenie informacji zamieszczanych na stronie internetowej Urzędu Miasta Orzesze oraz na facebooku Gazety Orzeskiej.

 

Z poważaniem

Burmistrz Miasta Orzesze

inż. Mirosław Blaski

Szukaj

 bip  button mkssokolorzesze 71491 kuratorium  logo razem  unicef