google-site-verification=dr6vXmcTrXOYiwwmPXlUe6sGJIpgaufllIOs4qm9r1U

Szanowni Rodzice

W związku z brakiem podręczników dla uczniów klasy IV i klasy VII przekazujemy odpowiedź przedstawiciela Nowej Ery przesłaną Dyrektorowi SP nr 9 w dniu 02.09.2020r.

 

Z przykrością informujemy, iż dostawa części przesyłek (do klas 4-8) do Pani/ Pana szkoły nastąpi z kilkudniowym opóźnieniem. Publikacje do klas 1-3 nadawane są terminowo.

Sytuacja ta spowodowana jest zaostrzonymi procedurami bezpieczeństwa związanymi z ochroną przed koronawirusem, wprowadzonymi w magazynach firm logistycznych obsługujących Nową Erę.

Bardzo przepraszamy za opóźnienia, intensywnie pracujemy nad tym, aby były one jak najmniejsze. W pierwszej kolejności wysłane zostaną publikacje dla uczniów.

•Zamówienia z tygodnia 35 (termin realizacji do 28.08) planowane są do wysyłki do dnia 4.09.

•Wysyłki zawierające repetytoria Pearsona dla klasy 7 ( termin realizacji do 21.08) w wyniku opóźnień z dostawą publikacji od partnerów zostaną nadane do 1.09.

O dokładnym terminie dostawy będziemy informować za pośrednictwem SMS oraz poprzez Konto „Moja Nowa Era”.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że od początku września mogą Państwo korzystać z dostępu do wersji elektronicznych podręczników do naszych nowości (klasy 4,7), a dodatkowo nauczyciele z nowego, ulepszonego portalu dlanauczyciela.pl zawierającego obudowę dydaktyczną i nową kategorię „Zadania do wysłania” – zawierającą materiały z zeszytów ćwiczeń do szkoły podstawowej.

Pozdrawiam,

Grzegorz Radomski

Specjalista do spraw rozwiązań edukacyjnych

Bardzo przepraszamy za utrudnienia.

 

 

Szukaj

 bip  button mkssokolorzesze 71491 kuratorium  logo razem  unicef