google-site-verification=dr6vXmcTrXOYiwwmPXlUe6sGJIpgaufllIOs4qm9r1U

Miło nam poinformować, że nasz projekt „Z książką w świat wartości” złożony w ramach programu „Ponadnarodowej mobilności uczniów” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój został zatwierdzony do realizacji. Projekt jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Do konkursu przystąpiło 369 szkół z całej Polski, nasz wniosek zajął 1. miejsce na ogólnopolskiej liście rankingowej. Dzięki pozyskanej dotacji 135.000 zł 20 uczniów naszej szkoły kl. VI - VIII będzie miało możliwość wyjazdu do partnerskich szkół w Rumunii i Portugalii, gdzie wspólnie z uczniami tamtejszych szkół wezmą udział w zajęciach doskonalących kompetencje kluczowe, co jest głównym celem projektu.

Informujemy, że rekrutacja do do działań w ramach mobilności ponadnarodowej w przedsięwzięciu pn. „Z książką w świat wartości”, realizowanym w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego już trwa. Zapraszamy do udziału w projekcie!

 

Dokumenty do pobrania:

Ponadnarodowa mobilnośc uczniów. Regulamin rekrutacji SP 9

ZAŁĄCZNIK NR 1 Karta_zgloszenia-ucznia-do-mobilnosci SP9

ZAŁĄCZNIK NR 2 Oświadczenie-uczestnika-Przedsiewziecia_SP9

ZAŁĄZNIK NR 3 kraj mobilności

Szukaj

 bip  button mkssokolorzesze 71491 kuratorium  logo razem  unicef