google-site-verification=dr6vXmcTrXOYiwwmPXlUe6sGJIpgaufllIOs4qm9r1U

12 grudnia uczniowie klasy II,  podobnie jak kilka dni wcześniej klasy starsze, byli na wycieczce w Żarkach. Zwiedzili Muzeum Dawnych Zawodów. W manufakturze cukierniczej Hokus-Pokus wykonali lizaki. Zapoznali sie z procesem wytwarzania słodyczy. Uczestniczyli również w warsztatach robienia zabawek z sianka. Każde dziecko wykonało światecznego aniołka. Wszystkim humory dopisywały, wrócili cali, zdrowi i bardzo zmęczeni do domu. Zapraszamy do galerii.

 

Z wizytą w Żarkach

8 grudnia uczniowie klasy V oraz VI odwiedzili Kampus Eureka, gdzie uczestnicząc w warsztatach przeprowadzali własne doświadczenia, tworząc ciecze newtonowskie, produkując smakowe żelki czy kolorowe glutki. Odwiedzili interaktywne muzeum „Stary młyn” oraz uczestnicząc w warsztatach robienia pizzy, pod czujnym okiem profesjonalnego kucharza, wykonali własne kompozycje smakowe.

 

 

 

 

Szukaj

 bip  button mkssokolorzesze 71491 kuratorium  logo razem  unicef